HAKKIMIZDA 

İTÜ Arı Teknokent’te kurulan “Yerliara.com” iş dünyası özelinde geliştirilmiş bir arama motoru ve e-ticaret platformudur. İstediğiniz ürün ve hizmete en hızlı ve doğru şekilde ulaşmanızı sağlar. 

NEDEN YERLİRA?

Kendi kendine yetebilen ve global ticarette söz sahibi bir ülke olmak için ülkemizde üretilen her değere ulaşmak zorundayız. Bu kapsamda Yerliara.com, ülkemizin üretim gücünü tek tıkla sizlere ulaştırmayı ve iş dünyasının yeni buluşma noktası olmayı hedefliyor. Yerliara.com’a kolayca firmanızı ekleyebilirsiniz. Reklam modülümüz vasıtasıyla kolay bir şekilde ürünlerinizi tanıtıp online satışını gerçekleştirebilirsiniz. Özel harita modülümüzü kullanarak çevrenizde hangi firmaların bulunduğunu ve ne ürettiğini görebilirsiniz. Ayrıca üyelerimiz, kurumsal iletişim hizmetlerimizden ve iş ortaklarımızla yaptığımız özel anlaşmalardan da uygun fiyatlarla faydalanabilirler. 

İTÜ Arı Teknokent Magnet Binası No.2/50/6 34197 Sarıyer-İstanbul

YERLİARA KURUMSAL İLETİŞİM HİZMETLERİ

Üretimden gelen gücünüzü daha çok kişiye ulaştırma hedefindeyseniz doğru adrestesiniz. Yerliara, kurumsal iletişim alanında geliştirdiği uçtan uca çözümlerle yanınızda. Türkiye’nin önde markalarına birçok markasına iletişim çözümleri geliştiren Yerliara ile siz de gücünüzü görünür hale getirebilirsiniz.

Video prodüksiyon

Çağımız görünür olma çağı! Başarınızı, ürünlerinizi mutlaka en iyi görsellikle tanıtmalısınız. Yerliara video prodüksiyon çözümleri bu konuda size en net çözümleri sunar.  Yapılan araştırmalara göre bir dakika video oluşturduğu etki bakımından 1.8 milyon kelimeye eşdeğer. Ayrıca yapılan araştırmalara göre başarılı bir video reklamın sonra hatırlanma oranı basılı reklamlara göre çok daha fazla. İnsanlar bir bilgiyle karşılaştıklarında, üç gün sonra bu bilginin sadece yüzde onunu hatırlıyor. Ancak aynı bilgiyi video formatında sunduğunuzda hatırlanma oranı yüzde 80 civarında oluyor. Yöneticilerin %59’u, aynı konu hakkında hem metin hem de video izleme seçeneğinin bulunması halinde daha çok videoyu tercih ediyor. Bir açılış sayfasına video eklemek, ziyaretçilerin birer alıcıya dönüşme oranını %80’e kadar arttırabiliyor.

Dijital Medya

İnteraktif, bireysel, uygun bütçe, ölçülebilir olması gibi özellikleri ile reklam sektöründen aldığı payı her geçen gün arttırıyor. Gazete, televizyon, dergi gibi konvansiyonel reklam alanlarındaki tecrübemiz, arama motoru ve sosyal medya reklamları konusunda digital reklam uzmanlarımızla digital platformlarda, makul bütçelerde erişimi yüksek, kurumların satış ve pazarlama hedeflerine ulaştıracak planlamalar gerçekleştiriyoruz.

 

Sosyal medya

İş dünyasının buluşma noktası yerliara, sosyal medya yönetiminde de iddialı bir altyapıya sahip. İçerik üretme başarısını kanıtlamış bir kurum olarak, kurumsal değerleriniz ve hedef kitlenizin sosyo kültürel özellikleri ışığında kurumunuzun sosyal medya stratejini oluşturuyor ve bu strateji doğrultusunda özel içerikler geliştirerek kurumunuzun sosyal medyadaki varlığını etkili bir şekilde güçlendiriyoruz.