DESTEKPATENT
Çağımız dijitalde görünür olma çağı! Üretmek kadar ürettiğinizi göstermek de artık bir başarı kriteri. Yerliara Platformu olarak; ürün, buluş, marka ve patentlerin ticarileşerek, ön plana çıkmasını, ekonomimize katma değer sağlamasını önemsiyoruz. Bu kapsamda sektörün en büyük markası olan Destekpatent ile iş birliğine gittik. Yerliara.com Kurumsal Üyesi Destekpatent’in başarı öyküsünü videomuzdan izleyebilirsiniz.
BAŞARSOFT
Yerliara'nın güçlü çözüm ortakları arasında yer alan Başarsoft'un dünyada heyecan uyandıran buluşları ve yatırımları var. İşte, dijital haritalar alanında Türkiye’nin en büyük firması olan Başarsoft’un hikayesi.
KANCA
Dünya otomotiv devlerinin önemli tedarikçilerinden olan Kanca'nın tarihini Yönetim Kurulu Başkanı Alper Kanca anlattı.
MATRİKS
Yerliara’nın çözüm ortaklarından Matriks Terminalleri; canlı borsa, döviz, endeks ve diğer tüm verileri, piyasalarla ilgili haber ve yorumları müşterilerine analiz imkânıyla anlık olarak sunuyor.
MİKRO YAZILIM
Yerliara.com'un kurumsal üyelerinden Mikro Yazılım A.Ş.'nin güvenli ofis stratejisini ve örnek uygulamalarını sizler için araştırdık. Unutmayalım “Koronavirüs, Alacağımız Tedbirlerden Güçlü Değildir”
CRAKERS PİZZA
Crakers Pizza'nın kurucu ortaklarından Ahmet Sait Tütünci başarı hikayelerini Yerliara.com'a anlattı.
LİÇİ HOUSE
LİÇİ HOUSE ve Rumeli Üniversitesi Pastacılık ve Aşçılık Akademisi yüzlerce gence eğitim vererek onları sevdiği alanlarda girişimci yaptı
AB Grup Holding
25 yıl önce temellerini attığımız AB Grup Holding, bugün dünyanın onlarca ülkesinde inşaattan turizme ve teknolojiye birçok farklı sektörde yatırımları olan global bir markaya dönüştü.